Örnek Soru Çözümleri
Uncategorized

2020 TYT Çözümleri ve 2020 AYT Çözümleri

2020 TYT çözümleri ve 2020 AYT çözümleri senin için bu yazımızda! 2020 YKS soruları, Kunduz eğitmenleri tarafından detaylıca çözüldü.

2 dakikalık okuma
Sonnur tarafından yazıldı, 9.05.2021
2020 TYT Çözümleri ve 2020 AYT Çözümleri

Hesap Oluştur

Ücretsiz kaydol, sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan!

ÜCRETSİZ KAYDOL

 

2020 TYT çözümleri ve 2020 AYT çözümleri senin için bu yazımızda! 2020 YKS soruları, sorular açıklandıktan sonra Kunduz eğitmenleri tarafından detaylıca çözüldü. Diğer ÖSYM sınavlarına hazırlanırken, çıkmış soruları ve çözümleri incelemen faydalı olacaktır.

Aşağıdaki linklere tıklayarak, uygulamamız içerisinden tüm detaylı çözümlere ücretsiz olarak ulaşabilirsin!


2020 TYT Çözümleri


2020 AYT Çözümleri


Yukarıda görmüş olduğun çözümlerin tamamı Kunduz Eğitmenleri tarafından çözülmüştür. 2020 TYT  –  AYT YKS sorularına ve cevap anahtarına ÖSYM’nin sitesinden ulaşabilirsin. Yukarıda paylaştığımız çözümler detaylı açıklanmış 2020 TYT ve 2020 AYT sorularının çözümlerini içermektedir. Sınava daha iyi bir hazırlık için, geçmiş yılların çıkmış sorularını inceleyebilirsin.

2020 YKS Yorumları

2020 YKS’nin geçmiş senelerden en büyük farkı, pandemi sebebiyle yapılan müfredat değişikliği olmuştu. İkinci dönem konularının dahil edilmemesiyle birlikte, öğrencilerin sorumlu olduğu kazanımlarda azaltmaya gidildi. Çoğu eğitmen, geçtiğimiz senelerde sınav zorluğunu arttıran yeni nesil soruların kısmen azaldığına dikkat çekse de, sınavın genel yapısında büyük bir değişiklik gözlenmedi. Özellikle TYT’de öğrencilerin geçtiğimiz senelere göre zorlandığı, Türkçe netlerinin belirleyiciliğinin arttığı bir sınav olarak değerlendirebiliriz. AYT ise müfredata uygun, beklenen tarzda sorulardan oluşmuş.

Çözemediğin, aklına takılan her soru için Kunduz’un yanında olduğunu söylemek isteriz. Sadece soru çözümü de yetmez! Profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan Soru Çözümü, binlerce soru ve çözümden oluşan Soru Bankası hizmetlerimizden faydalanabilirsin.
Uygulamada senin için hazırlanmış , tüm konuları öğrenebileceğin premium içerik ders videolarını incelemeyi unutma!

Not: Yukarıda verilen çözümler Kunduz eğitmenleri tarafından hazırlanmış olup, telif hakları Kunduz’a aittir.

Sınava hazırlanmanın en kolay yolu

Sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan

ÜCRETSİZ KAYDOL