Örnek Soru Çözümleri
Uncategorized

8. Sınıf Sözcükte Anlam Test – LGS Sözcükte Anlam Soruları

LGS konu çalışmalarının sonrasında soru çözerek pekiştirme yapman için 8. sınıf sözcükte anlam test ve detaylı çözümler bu yazımızda!

1 dakikalık okuma
Sonnur tarafından yazıldı, 9.05.2021
8. Sınıf Sözcükte Anlam Test – LGS Sözcükte Anlam Soruları

Hesap Oluştur

Ücretsiz kaydol, sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan!

ÜCRETSİZ KAYDOL

 

Sözcükte Anlam, 8. sınıfın en önemli konularından biri ve LGS’de de çokça soru geliyor. Anlam bakımından (gerçek, yan, mecaz…) ve anlam ilişkileri bakımından (eş anlamlı, sesteş, zıt anlamlı…) sözcükleri inceledikten sonra, bolca soru çözerek pratik yapman gerekiyor. Aşağıdaki 8. sınıf sözcükte anlam test sorularını çözerek doğrularını ve yanlışlarını görebilir, Sözcükte Anlam online test sonrası konu çalışmalarını bu doğrultuda ilerletebilirsin. Hazırsan başlayalım!

[WATU 6]

📝📝

Daha fazla 8. sınıf Sözcükte Anlam test sorusu ve detaylı çözümü görmek ister misin? Uygulamamızdan ücretsiz erişebileceğin soru ve çözümler ile daha fazla soru tipi inceleyebilirsin!

Çözemediğin sorulara yanıt bulmak istiyorsan sınava hazırlık sürecinde Kunduz hep yanında! Profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan Soru Çözümü, binlerce soru ve çözümden oluşan Soru Bankası hizmetlerimizden faydalanabilirsin.
Uygulamada senin için hazırlanmış , tüm konuları öğrenebileceğin premium içerik ders videolarını incelemeyi unutma!

Sınava hazırlanmanın en kolay yolu

Sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan

ÜCRETSİZ KAYDOL