Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri Kunduz’a hoş geldiniz (“Kunduz,” “biz,” “bize,” “bizi” veya “bizim” olarak anılacaktır). Kunduz, test sorularınıza platformumuz aracılığıyla hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap almanıza olanak sağlamaktadır. Çözümünü öğrenmek istediğiniz sorunun fotoğrafını çekip, dersini seçerek platform ağımızdaki bir eğitmenden sorunuzun açıklamalı cevabını fotoğraf formatında alabilirsiniz.

 

Gizlilik İlkemizde, bizim ve birlikte çalıştığımız şirketlerden mobil hizmetlerimize, internet sitemize ve Kunduz hizmetlerine veya bunlarla bağlantılı olarak sunulan tüm yazılımlara (tümü “Kunduz Hizmeti” olarak anılır) ilişkin bilgileri nasıl topladığımız, kullandığımız, paylaştığımız ve koruduğumuz ve bilgilerinizin toplanması ve kullanılmasına ilişkin seçimleriniz hakkında açıklamalar bulunmaktadır. 

 

Kunduz Hizmetimizi kullanarak, size fotoğraf, yorum ve diğer malzemeler dahil içerikler (“Kullanıcı İçerikleri”) yüklemeniz için bir platform sunduğumuzu, Kullanıcı İçeriğini platforma kayıtlı eğitmen veya eğitmenlerle paylaşacağınızı ve Kunduz Hizmeti’ni anlamış ve kabul etmiş olursunuz. Bu, Gizlilik İlkesi’nde ve Kullanım Sözleşmesi’nde belirtilen koşullar ve şartlarla uyumlu olarak, sizin Kunduz Hizmeti aracılığıyla yüklediğiniz Kullanıcı İçeriklerinizin sorunun atandığı eğitmen veya eğitmenler tarafından görülebileceği ve kullanılabileceği anlamına gelmektedir. 

 

Gönderdiğiniz içerikler değerlendirilerek size daha iyi hizmet vermek için kullanılabilir, yüklenen içerikleri isminizi ifşa etmeden mevcut ve gelecekteki hizmetlerimizde kullanabiliriz. 

 

Gizlilik İlkemiz, Kunduz Hizmetine erişen tüm ziyaretçiler, öğrenciler, eğitmenler ve diğer kişiler (“Kullanıcılar”) için geçerlidir.

Aşağıda belirtilen bilgileri topluyoruz. Bize doğrudan verdiğiniz bilgiler:

“Arkadaşlarını Davet Et” özelliği:

Analiz bilgileri:

Kullanıcı İçerikleri’nin Kullanımı:

Çerezler ve benzer teknolojiler:

Günlük dosyası bilgileri:

Cihaz bilgileri: Verdiğiniz izinlere bağlı olarak, Hizmetlerimizi yüklediğiniz ya da bunlara eriştiğiniz bilgisayarlar, telefonlar veya diğer cihazlardan bu cihazlar hakkındaki bilgileri toplarız. Farklı cihazlarınızdan topladığımız bilgileri birbirleriyle ilişkilendirebiliriz. Bu, tüm cihazlarınızda tutarlı Hizmetler sağlamamıza yardımcı olur. Topladığımız cihaz bilgilerine bazı örnekler şunlardır:

Ödemelerle ilgili bilgiler

 

Bilgilerin bu Gizlilik İlkesinde anlattığımız belirli kullanımlarına ek olarak, aldığımız bilgileri aşağıdaki amaçlarla da kullanabiliriz:

 

Bilgilerinizi bu İlkede belirtilen durumlar haricinde onayınızı almadan Kunduz dışındaki üçüncü taraflara kiralamayız veya satmayız. Bilgilerinizi paylaşabileceğimiz taraflar:

Kullanıcı İçeriklerinizi paylaşmayı seçebileceğiniz taraflar:

Yönetim değişimi durumunda ne olur:

Yasal talepleri yerine getirme ve kötülüğü engelleme:

 

 

Hesap bilgileriniz:

Kullanıcı Bilgilerinizi saklama süremiz:

 

Kunduz Hizmetimizden erişilen veya Kunduz Hizmetimizden bağlantı verilen hiçbir internet sitesinin veya hizmetin uygulamalarından, bulundurdukları içerikler dahil, sorumlu değiliz. Kunduz Hizmetimizden başka bir internet sitesine veya hizmete gitmek için bir bağlantı kullandığınızda, Gizlilik İlkemizin o üçüncü taraf internet sitelerinde veya hizmetlerinde geçerli olmadığını lütfen unutmayın. İnternet sitemizde bağlantısı olanlar dahil, üçüncü taraf internet siteleri veya hizmetlerinde gezinmeniz ve etkileşimde bulunmanız, üçüncü tarafın kendi kurallarına ve ilkelerine tabidir. Ayrıca, Kullanıcı İçeriklerinize erişmesine izni verdiğiniz üçüncü taraflardan sorumlu olmadığımızı ve üzerlerinde kontrolümüzün olmadığını kabul edersiniz. Üçüncü taraf bir internet sitesini veya hizmetini kullanıyorsanız ve Kullanıcı İçeriklerinize erişmesine izin veriyorsanız, bunun riski tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu Gizlilik İlkesi veya Kunduz Hizmeti hakkında sorularınız varsa, lütfen destek@kunduzapp.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Kunduz bu Gizlilik İlkesini zaman zaman değiştirebilir veya güncelleyebilir, bu yüzden düzenli olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Size değişiklikleri veya güncellemeleri mevcut koşullara uygun başka biçimlerde bildirebiliriz. Bu Gizlilik İlkesinde değişiklik yapıldıktan sonra Kunduz’u veya Kunduz Hizmetini kullanmaya devam etmeniz, yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.