YARDIM MERKEZİ

 
Eğitmen ağımız profesyonel öğretmenlerden ve ÖSYM sınavında derece yapmış üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır.
Eğitmenlerin başvuruları destek verdikleri derslerdeki yetkinlikleri, ÖSYM sonuçları, şu anki çözüm performansları ve eğitmen yetkinlikleri göz önüne alınarak değerlendirilmektedir.
Eğitmenler alanlarında tecrübeli öğretmenler tarafından kontrol edilmekte ve desteklenmektedir.

Kunduz’u nasıl deneyebilirim?

  1. Uygulamamızı buradan indir,
  2. “Kayıt Ol” sekmesine tıklayıp Kunduz uygulamasını kullanacağın telefon numarasını gir,
  3. Profil bilgilerini doldur, artık Kunduz’u ücretsiz olarak deneyebilirsin!

Dilersen paket alıp Kunduz üyeliğini başlatabilir ve Kunduz’un ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Ödeme Yöntemleri:

  • Kredi Kartı / Sanal Kart
  1. Sitemiz kunduz.com’daki üyelik paketlerinden dilediğini, paketin üzerinde yazan “Hemen Başla” butonuna tıklayıp satın alabilirsin.
  2. Butona tıkladıktan sonra Kunduz üyelik paketini kullanmayı düşündüğün telefonun numarasını girmelisin. Telefonuna sms ile gelen onay kodunu girdikten sonra paketin doğru hesaba tanımlanmış olur.
  3. Kart bilgilerini tamamlayıp işlemi onayladıktan sonra Kunduz üyeliğini başlatabilirsin!
  • Banka Kartı

Henüz banka kartı ile ödeme alamamaktayız. Kredi kartı veya havale seçeneklerini kullanabilirsin.

  • Havale

Havale ile ödeme yapabilirsin. Hesap bilgilerine ulaşmak için uygulama içerisinden Destek kısmına yazabilir veya destek@kunduzapp.com’a mail atabilirsin.
Not: Kampanyalı paketlerimizde havale geçerli değildir. Havale ile yapılan ödemelerde taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Kunduz mobil uygulamasını indirmek ve 3 soru sormak denemeniz için ücretsiz!
Sonrasında soru sormaya devam etmek için websitemiz kunduz.com’da bulunan üyelik paketlerinden satın alabilirsin.
Merak etme bir paket alma işlemi gerçekleştirmediğin sürece herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Üyelik paketi alımı sırasında Iyzico ödeme sistemi altyapısını kullandığımız için kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemleri sırasında en üst seviye güvenlik sağlayan ve endüstri standardı olan SSL (Secure Socket Layer) protokolü kullanılmaktadır.

Ayarlar’dan Profil Bilgileri’ne girip isim, mail, doğum tarihi ve sınıf gibi üyelik bilgilerini değiştirebilirsin.

Ayarlar’dan Kullanım İstatistikleri’ne girip kalan soru sayını görebilirsin.

Merhaba paketlerimiz her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Bu durumu hem paket alırken hem de Kullanıcı Sözleşmesinde açıklıyoruz. Üyelik paketinin yenilenmemesini istiyorsan uygulama içerisindeki Destek kısmından bize bu talebini iletmen yeterli.

Soru Bankası: Kunduz soru kütüphanesinde her ders ve konu için farklı zorluk seviyelerinde sorular ile çözümleri mevcuttur. Ana ekranın sol alt köşesindeki kitap tuşuna dokunarak “Soru Bankası”na ulaşabilirsiniz. “Soru Bankası”nda dersi seçtikten sonra karşınıza “Ders Testini Başlat” ve “Konu Seçmek İstiyorum” iki seçenek gelecektir. “Ders Testini Başlat” dediğinizde ekrana kendi seviyenize uygun zorluktaki sorular gelecek. Sorunun çözümünü “Çözümü Göster” kısmından görebilirsin. Aynı zamanda, zorluk seviyesini sol yukarıdaki “Zorluk” kısmından ayarlaman mümkün. “Konu Seçmek İstiyorum” kısmına dokunduğunda ise seçtiğin dersteki müfredata dahil olan konuların listesinden dilediğin konuyu seçerek farklı zorluk seviyelerindeki soru ve çözümlerine ulaşabilirsin.Rehberlik: Rehberlik hizmeti sadece premium üyeleri için mevcuttur. Kunduz uygulamasının ana ekranın üst tarafındaki “Rehberlik” kısmından uzman psikolojik danışmanlar veya eğitmen koçlarımızla sınava hazırlık sürecindeki problemlerini danışabilir ve anında destek alabilirsin.

Yüklediğiniz soru cevaplandığı zaman cep telefonunuza bir uyarı mesajı gelecektir. Bu uyarı mesajını açarak sorunu cevabını görebilirsiniz.
Buna ek olarak Kunduz mobil uygulamasında ana ekranın sağ alt köşesinden veya ana ekranda parmağınızı sola kaydırarak “Soru Kutusu” bölümüne ulaşabilirsiniz.
“Soru Kutusu”nda cevaplanan ve bekleyen sorularınızı takip edebilirsiniz. Bu ekranda soruların çözümde hangi aşamada olduğunu gösteren durumları görebilirsiniz. Soruya bastığınızda soruya ve gönderilmişse, çözüme ulaşabilirsiniz.
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul