YARDIM MERKEZİ

 
 Ödeme Yöntemleri:
 1.  Kredi Kartı: Dilediğin kredi kartı ile ödeme yapabilir ve çok aylık paketlerimizde taksit imkanından faydalanabilirsin.
 2. Banka Kartı: Ödeme ekranında “3D secure ile ödemek istiyorum” seçeneğini işaretleyip ödeme işlemine devam edebilirsin.
 3. Havale: Hesap bilgilerine ulaşmak için uygulama içerisindeki “Destek” kısmına yazabilir ya da destek@kunduzapp.com’a mail atabilirsin.
 4. Sanal Kart
NOT:
 • Kampanyalı paketlerde havale geçerli değildir.
 • Havale ile yapılan ödemelerde taksit seçeneği bulunmuyor.
Soruların profesyonel öğretmenler ve ÖSYM sınavında derece yapmış üniversite öğrencileri tarafından cevaplanır.Eğitmenlerin başvuruları destek verdikleri derslerdeki yetkinlikleri , ÖSYM sonuçları ve şu anki çözüm performansları göz önüne alınarak değerlendirilir.

Kunduz’u nasıl deneyebilirim?

 1. Uygulamamızı buradan indir,
 2. “Kayıt Ol” sekmesine tıklayıp Kunduz uygulamasını kullanacağın telefon numarasını gir,
 3. Profil bilgilerini doldur, artık Kunduz’u ücretsiz olarak deneyebilirsin!

Dilersen paket alıp Kunduz üyeliğini başlatabilir ve Kunduz’un ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

 • Dilediğin paket için “Hemen Başla” butonuna tıkla.
 • Paketini kullanmayı düşündüğün telefon numarasını gir.
 • Telefonuna SMS ile gelen onay kodunu gir.
 • Ödeme işlemlerini tamamla.
 • Aramıza hoş geldin 🙂 Haydi hemen ilk sorunu sor!
Kunduz mobil uygulamasını indirmek ücretsiz! Uygulamayı indirdiğinde Kunduz’u deneyimleyebilmen ve sana olan faydasını görebilmen için ücretsiz soru haklarına sahip olduğun bir deneme süreci başlar. Deneme sürecin sonlandığında soru sormaya devam edebilmek için websitemiz kunduz.com’da bulunan üyelik paketlerinden satın alabilirsin. Merak etme bir paket alma işlemi gerçekleştirmediğin sürece herhangi bir ücret alınmayacaktır.
Üyelik paketi alımı sırasında Iyzico ödeme sistemi altyapısını kullandığımız için kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemleri sırasında en üst seviye güvenlik sağlayan ve endüstri standardı olan SSL (Secure Socket Layer) protokolü kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ödeme işlemlerinde “3D secure ile ödemek istiyorum” seçeneğini işaretleyerek güvenli bir şekilde işlemini gerçekleştirebilirsin.
Ayarlar’dan Profil Bilgileri’ne girip isim, mail, doğum tarihi ve sınıf gibi üyelik bilgilerini değiştirebilirsin.
Ayarlar’dan Kullanım İstatistikleri’ne girip kalan soru sayını görebilirsin.
Paketlerimiz her ay otomatik olarak yenilenir. Paketinin otomatik yenilenmesini istemiyorsan uygulama içindeki Ayarlar/Hesabım kısmından otomatik yenilemeni kapatabilirsin.
 
 1. Soru Sorma: Uygulamamızda 13 farklı dersten dilediğin zaman dilediğin yerde soru sorabilirsin. Soruların ortalama 15 dakika içerisinde %100 çözüm garantisiyle eğitmenlerimiz tarafından hazırlanarak görsel şeklinde telefonuna iletilir. Haydi sen de Kunduz’a ilk sorunu sor!
 2. Soru Bankası:  Ana ekranın sol alt köşesindeki kitap tuşuna dokunarak “Soru Bankası”na ulaşabilirsin. Kunduz soru kütüphanesinde her ders ve konu için farklı zorluk seviyelerinde sorular ile çözümleri bulunuyor. Haydi hemen dilediğin konuda, dilediğin zorlukta soru çöz!
 3. Eğitim Koçluğu: Uygulamada ana ekranın üst tarafındaki  “Eğitim Koçluğu” kısmındaki destek ekibimizden sınava hazırlık sürecindeki problemlerin konusunda yardım isteyebilir ve anında destek alabilirsin. Eğitim koçluğu ekibimiz sorularını heyecanla bekliyor!
 
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul