YARDIM MERKEZİ

 

Kunduz’u nasıl deneyebilirim?

  1. Uygulamamızı buradan indir,
  2. “Kayıt Ol” sekmesine tıklayıp Kunduz uygulamasını kullanacağın telefon numarasını gir,
  3. Profil bilgilerini doldur, artık Kunduz’u ücretsiz olarak deneyebilirsin!

Dilersen paket alıp Kunduz üyeliğini başlatabilir ve Kunduz’un ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Kunduz mobil uygulamasını indirmek ücretsiz! Uygulamayı indirdiğinde Kunduz’u deneyimleyebilmen ve sana olan faydasını görebilmen için ücretsiz soru haklarına sahip olduğun bir deneme süreci başlar. Deneme sürecin sonlandığında soru sormaya devam edebilmek için üyelik paketlerimizden satın alabilirsin. Merak etme bir paket alma işlemi gerçekleştirmediğin sürece herhangi bir ücret alınmayacaktır.
 
  1. Soru Sorma: Uygulamamızda 13 farklı dersten dilediğin zaman dilediğin yerde soru sorabilirsin. Soruların ortalama 15 dakika içerisinde %100 çözüm garantisiyle eğitmenlerimiz tarafından hazırlanarak görsel şeklinde telefonuna iletilir. Haydi sen de Kunduz’a ilk sorunu sor!
  2. Soru Bankası:  Ana ekranın sol alt köşesindeki kitap tuşuna dokunarak “Soru Bankası”na ulaşabilirsin. Kunduz soru kütüphanesinde her ders ve konu için farklı zorluk seviyelerinde sorular ile çözümleri bulunuyor. Haydi hemen dilediğin konuda, dilediğin zorlukta soru çöz!
  3. Rehber Kunduz: Uygulamada ana ekranın sağ-üst tarafından “Rehberlik” hizmetine ulaşabilir ve ekibimizden sınava hazırlık sürecindeki problemlerin konusunda yardım isteyebilir, çalışma düzenin hakkında önerilerini alabilir ve anında destek alabilirsin. Rehber Kunduz ekibimiz sorularını heyecanla bekliyor!
 
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. F2 Blok, D:14 34357 Beşiktaş, İstanbul