YARDIM MERKEZİ

 

Kunduz’u nasıl deneyebilirim?

 1. Uygulamamızı buradan indir,
 2. “Kayıt Ol” sekmesine tıklayıp Kunduz uygulamasını kullanacağın telefon numarasını gir,
 3. Profil bilgilerini doldur, artık Kunduz’u ücretsiz olarak deneyebilirsin!

Dilersen paket alıp Kunduz üyeliğini başlatabilir ve Kunduz’un ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Ödeme Yöntemleri:

 • Kredi Kartı / Sanal Kart
 1. Sitemiz kunduz.com’daki üyelik paketlerinden dilediğini, paketin üzerinde yazan “Hemen Başla” butonuna tıklayıp satın alabilirsin.
 2. Butona tıkladıktan sonra Kunduz üyelik paketini kullanmayı düşündüğün telefonun numarasını girmelisin. Telefonuna sms ile gelen onay kodunu girdikten sonra paketin doğru hesaba tanımlanmış olur.
 3. Kart bilgilerini tamamlayıp işlemi onayladıktan sonra Kunduz üyeliğini başlatabilirsin!
 • Banka Kartı

Henüz banka kartı ile ödeme alamamaktayız. Kredi kartı veya havale seçeneklerini kullanabilirsin.

 • Havale

Havale ile ödeme yapabilirsin. Hesap bilgilerine ulaşmak için uygulama içerisinden Destek kısmına yazabilir veya destek@kunduzapp.com’a mail atabilirsin.
Not: Kampanyalı paketlerimizde havale geçerli değildir. Havale ile yapılan ödemelerde taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Kunduz mobil uygulamasını indirmek ve 3 soru sormak denemeniz için ücretsiz!
Sonrasında soru sormaya devam etmek için websitemiz kunduz.com’da bulunan üyelik paketlerinden satın alabilirsin.
Merak etme bir paket alma işlemi gerçekleştirmediğin sürece herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Üyelik paketi alımı sırasında Iyzico ödeme sistemi altyapısını kullandığımız için kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemleri sırasında en üst seviye güvenlik sağlayan ve endüstri standardı olan SSL (Secure Socket Layer) protokolü kullanılmaktadır.

Soru Bankası: Kunduz soru kütüphanesinde her ders ve konu için farklı zorluk seviyelerinde sorular ile çözümleri mevcuttur. Ana ekranın sol alt köşesindeki kitap tuşuna dokunarak “Soru Bankası”na ulaşabilirsiniz. “Soru Bankası”nda dersi seçtikten sonra karşınıza “Ders Testini Başlat” ve “Konu Seçmek İstiyorum” iki seçenek gelecektir. “Ders Testini Başlat” dediğinizde ekrana kendi seviyenize uygun zorluktaki sorular gelecek. Sorunun çözümünü “Çözümü Göster” kısmından görebilirsin. Aynı zamanda, zorluk seviyesini sol yukarıdaki “Zorluk” kısmından ayarlaman mümkün. “Konu Seçmek İstiyorum” kısmına dokunduğunda ise seçtiğin dersteki müfredata dahil olan konuların listesinden dilediğin konuyu seçerek farklı zorluk seviyelerindeki soru ve çözümlerine ulaşabilirsin.Rehberlik: Rehberlik hizmeti sadece premium üyeleri için mevcuttur. Kunduz uygulamasının ana ekranın üst tarafındaki “Rehberlik” kısmından uzman psikolojik danışmanlar veya eğitmen koçlarımızla sınava hazırlık sürecindeki problemlerini danışabilir ve anında destek alabilirsin.

 • Yetersiz bakiye / limit yetersiz
Kartında kalan limit, paketi satın almak için yetersiz olduğu anlamına gelir. Kartının limitini arttırdıktan veya karta para yatırdıktan sonra ödeme işlemlerini tekrarlayarak üyelik paketini satın alabileceksin. Dilersen başka bir kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirebilirsin. 
 • Geçersiz İşlem
Banka kartı ile ödeme alamadığımız için kartın bu hatayı veriyor olabilir. Kredi kartı veya havale seçeneklerini kullanarak üyelik paketlerinden dilediğini alabilirsin. 
 • Kartın son kullanma tarihi hatalı
Kartın son kullanma tarihi hatalı girilmiş olabilir. Kartın son kullanma tarihi, kart üzerinde ay/yıl şeklinde yazan (örn: 06/21 ) ve kartınızın geçerli olduğu son tarihi belirten kısımdır. Bu kısmın yanlış girilmiş olması veya son kullanma tarihinin geçmiş olması bu hataya yol açabilir. 
 • Kart internet alışverişine kapalı
Kredi kartın internet alışverişine kapalı olabilir. Önce ilgili banka ile iletişime geçerek kartını e-ticarete açtırıp sonrasında işlemi gerçekleştirmen gerekiyor. Bu linkten kartının nasıl internet alışverişine açılacağını öğrenebilirsin. 
 • Diğer
Belirtilenler dışında bir sorun yaşanıyorsa lütfen destek@kunduzapp.com ile iletişime geç
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul