YARDIM MERKEZİ

 
 Ödeme Yöntemleri:
 1.  Kredi Kartı: Dilediğin kredi kartı ile ödeme yapabilir ve çok aylık paketlerimizde taksit imkanından faydalanabilirsin.
 2. Banka Kartı: Ödeme ekranında “3D secure ile ödemek istiyorum” seçeneğini işaretleyip ödeme işlemine devam edebilirsin.
 3. Havale: Hesap bilgilerine ulaşmak için uygulama içerisindeki “Destek” kısmına yazabilir ya da destek@kunduzapp.com’a mail atabilirsin.
 4. Sanal Kart
NOT:
 • Kampanyalı paketlerde havale geçerli değildir.
 • Havale ile yapılan ödemelerde taksit seçeneği bulunmuyor.

Kunduz’u nasıl deneyebilirim?

 1. Uygulamamızı buradan indir,
 2. “Kayıt Ol” sekmesine tıklayıp Kunduz uygulamasını kullanacağın telefon numarasını gir,
 3. Profil bilgilerini doldur, artık Kunduz’u ücretsiz olarak deneyebilirsin!

Dilersen paket alıp Kunduz üyeliğini başlatabilir ve Kunduz’un ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

 • Dilediğin paket için “Hemen Başla” butonuna tıkla.
 • Paketini kullanmayı düşündüğün telefon numarasını gir.
 • Telefonuna SMS ile gelen onay kodunu gir.
 • Ödeme işlemlerini tamamla.
 • Aramıza hoş geldin 🙂 Haydi hemen ilk sorunu sor!
Kunduz mobil uygulamasını indirmek ücretsiz! Uygulamayı indirdiğinde Kunduz’u deneyimleyebilmen ve sana olan faydasını görebilmen için ücretsiz soru haklarına sahip olduğun bir deneme süreci başlar. Deneme sürecin sonlandığında soru sormaya devam edebilmek için websitemiz kunduz.com’da bulunan üyelik paketlerinden satın alabilirsin. Merak etme bir paket alma işlemi gerçekleştirmediğin sürece herhangi bir ücret alınmayacaktır.
Üyelik paketi alımı sırasında Iyzico ödeme sistemi altyapısını kullandığımız için kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemleri sırasında en üst seviye güvenlik sağlayan ve endüstri standardı olan SSL (Secure Socket Layer) protokolü kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ödeme işlemlerinde “3D secure ile ödemek istiyorum” seçeneğini işaretleyerek güvenli bir şekilde işlemini gerçekleştirebilirsin.
 
 1. Soru Sorma: Uygulamamızda 13 farklı dersten dilediğin zaman dilediğin yerde soru sorabilirsin. Soruların ortalama 15 dakika içerisinde %100 çözüm garantisiyle eğitmenlerimiz tarafından hazırlanarak görsel şeklinde telefonuna iletilir. Haydi sen de Kunduz’a ilk sorunu sor!
 2. Soru Bankası:  Ana ekranın sol alt köşesindeki kitap tuşuna dokunarak “Soru Bankası”na ulaşabilirsin. Kunduz soru kütüphanesinde her ders ve konu için farklı zorluk seviyelerinde sorular ile çözümleri bulunuyor. Haydi hemen dilediğin konuda, dilediğin zorlukta soru çöz!
 3. Rehber Kunduz: Uygulamada ana ekranın sağ-üst tarafından “Rehberlik” hizmetine ulaşabilir ve ekibimizden sınava hazırlık sürecindeki problemlerin konusunda yardım isteyebilir, çalışma düzenin hakkında önerilerini alabilir ve anında destek alabilirsin. Rehber Kunduz ekibimiz sorularını heyecanla bekliyor!
 
 • Yetersiz bakiye / limit yetersiz
Kartında kalan limit, paketi satın almak için yetersiz olduğu anlamına gelir. Kartının limitini arttırdıktan veya karta para yatırdıktan sonra ödeme işlemlerini tekrarlayarak üyelik paketini satın alabileceksin. Dilersen başka bir kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirebilirsin.
 • Kartın son kullanma tarihi hatalı
Kartın son kullanma tarihi hatalı girilmiş olabilir. Kartın son kullanma tarihi, kart üzerinde ay/yıl şeklinde yazan (örn: 06/21 ) ve kartınızın geçerli olduğu son tarihi belirten kısımdır. Bu kısmın yanlış girilmiş olması veya son kullanma tarihinin geçmiş olması bu hataya yol açabilir.  
 • Kart internet alışverişine kapalı
Kredi kartın internet alışverişine kapalı olabilir. Önce ilgili banka ile iletişime geçerek kartını e-ticarete açtırıp sonrasında işlemi gerçekleştirmen gerekiyor. Bu linkten kartının nasıl internet alışverişine açılacağını öğrenebilirsin  
 • Banka kartı ile işlem yapılamamaktadır.
Kart bilgilerini girip  “3D secure ile ödemek istiyorum” seçeneğini işaretledikten sonra telefonuna SMS ile gelen onay kodunu girerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsin.  
 • Diğer
Belirtilenler dışında bir sorun yaşanıyorsa lütfen destek@kunduzapp.com ile iletişime geç
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul