YARDIM MERKEZİ

 
Kunduz olarak sorunu sorduğun andan itibaren 30 dakika içerisinde çözüleceğini garanti ediyoruz. Eğer çözümün sana ulaşması 30 dakikayı aşarsa soru hakkın otomatik olarak hesabına geri yüklenir. 

Soru hakkının geri yüklendiğinden telefonuna gelen bildirim ile emin olabilir ve tüm soru haklarını “Kullanım İstatistikleri” bölümünden görebilirsin.

Not: İadeler 00:00 – 09:00 saatleri arasında gönderilen sorular için geçerli değildir.
Soruların profesyonel öğretmenler ve ÖSYM sınavında derece yapmış üniversite öğrencileri tarafından cevaplanır.Eğitmenlerin başvuruları destek verdikleri derslerdeki yetkinlikleri , ÖSYM sonuçları ve şu anki çözüm performansları göz önüne alınarak değerlendirilir.
Yüklediğin soru cevaplandığı zaman cep telefonuna bir bildirim mesajı gelecektir. Bu mesajı açarak sorunun cevabını görebilirsin. Buna ek olarak Kunduz mobil uygulamasında ana ekranın sağ alt köşesinden veya ana ekranda parmağını sola kaydırarak “Soru Kutusu” bölümüne ulaşabilirsin. “Soru Kutusu”nda cevaplanan ve bekleyen sorularını takip edebilirsin. Bu ekranda sorularının çözümde hangi aşamada olduğunu görebilirsin. Soruya bastığında soruya ve gönderilmişse, çözüme ulaşabilirsin.
Kunduz mobil uygulamasında soruların eğitmenlerimiz tarafından kağıda veya gönderdiğin soru üzerine çözülür. Açıklamalı çözüm tarafına fotoğraf yoluyla iletilir.
Kunduz olarak en önem verdiğimiz noktalardan biri sorduğun soruya açıklayıcı ve anlaşılır bir çözüm alman olduğundan sorunu sorduktan sonra anlamadığın bir nokta kalmadığından emin olmak istiyoruz. Çözümü Değerlendir kısmında anlamadığın noktaları yorum kısmına yazdığında ve gerekli puanı verdiğinde Güvercin yorumunu eğitmene iletecek ve ek açıklama isteyecektir. 24 saat içinde eğitmenimizden anlamadığın yere yönelik bir açıklama gelecektir.
Kunduz olarak tüm sorularına %100 çözüm garantisi veren bir uygulamayız. Soruna yanlış bir çözüm gelmesi halinde Çözümü Değerlendir kısmında yanlış cevap seçeneğini işaretlediğinde Güvercin yorumunu eğitmene iletecek ve yeni bir açıklama ile geri dönüş yapacaktır.

Güvercin, “Çözümü Değerlendir” bölümünde çözümlere yaptığın geri dönüşleri eğitmenimize doğrudan iletebildiğin, seni eğitmenimiz ile birebir iletişime geçirerek eksiksiz açıklama almanı sağlayan Kunduz’un iletişim kanalıdır. Bu sistemimiz sayesinde “Çözümü Değerlendir” bölümünde yaptığın yorumlar Güvercin’in başlatacağı sohbetlerle eğitmenlerimize anında iletilecek ve sen de ek açıklama ihtiyacın olduğu durumda onlara doğrudan ek açıklama istediğin kısmı iletebileceksin. Unutma, çözümü değerlendirirken yorum yapman eğitmenlerimizin sana tek seferde eksiksiz bir geri dönüş yapmasını sağlar.

Güvercine yapacağın dönüşler doğrudan eğitmenlerimize ulaşacağı için uygulama hakkında bize sormak istediğin sorularını bu kanaldan değil de uygulamamızın Ayarlar/Destek kısmından sorabilirsin. “Bir sohbet başlat.” butonuna bastığında, bizler senin için orada olacağız.

İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. F2 Blok, D:14 34357 Beşiktaş, İstanbul