YARDIM MERKEZİ

 
Eğitmen ağımız profesyonel öğretmenlerden ve ÖSYM sınavında derece yapmış üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır.
Eğitmenlerin başvuruları destek verdikleri derslerdeki yetkinlikleri, ÖSYM sonuçları, şu anki çözüm performansları ve eğitmen yetkinlikleri göz önüne alınarak değerlendirilmektedir.
Eğitmenler alanlarında tecrübeli öğretmenler tarafından kontrol edilmekte ve desteklenmektedir.
Yüklediğiniz soru cevaplandığı zaman cep telefonunuza bir uyarı mesajı gelecektir. Bu uyarı mesajını açarak sorunu cevabını görebilirsiniz.
Buna ek olarak Kunduz mobil uygulamasında ana ekranın sağ alt köşesinden veya ana ekranda parmağınızı sola kaydırarak “Soru Kutusu” bölümüne ulaşabilirsiniz.
“Soru Kutusu”nda cevaplanan ve bekleyen sorularınızı takip edebilirsiniz. Bu ekranda soruların çözümde hangi aşamada olduğunu gösteren durumları görebilirsiniz. Soruya bastığınızda soruya ve gönderilmişse, çözüme ulaşabilirsiniz.
Kunduz mobil uygulamasında soruların eğitmenlerimiz tarafından kağıda veya gönderdiğiniz soru üzerine çözülmektedir.
Açıklamalı çözüm size fotoğraf yoluyla iletilir.
Kunduz olarak en önem verdiğimiz noktalardan biri sorduğun soruya açıklayıcı ve anlaşılır bir çözüm almandır. Sorunu sorduktan sonra anlamadığın bir nokta kalmadığından emin olmak istiyoruz.
Çözümü Değerlendir kısmında anlamadığın noktaları yorum kısmına yazdığında ve gerekli puanı verdiğinde Güvercin yorumunu eğitmene iletecek ve ek açıklama isteyecektir. En kısa sürede eğitmenimizden anlamadığın yere yönelik bir açıklama gelecektir.
Kunduz olarak tüm sorularına %100 çözüm garantisi veren, çözemediğin sorun kalmasın diye çalışan bir uygulamayız.
Soruna yanlış bir çözüm gelmesi halinde Çözümü Değerlendir kısmında yanlış cevap seçeneğini işaretlediğinde Güvercin yorumunu eğitmene iletecek ve yeni bir açıklama ile geri dönüş yapacaktır.
Güvercin, “Çözümü Değerlendir” bölümünde çözümlere yaptığın geri dönüşleri eğitmenimize doğrudan ilettebildiğin, seni eğitmenimiz ile birebir iletişime geçirerek eksiksiz açıklama almanı sağlayan Kunduz’un yeni iletişim kanalıdır. Bu yeni sistemimiz sayesinde “Çözümü Değerlendir” bölümünde yaptığın yorumlar Güvercinin başlatacağı sohbetlerle eğitmenlerimize anında iletilecek ve sen de ek açıklama ihtiyacı olduğu durumda onlara doğrudan ek açıklama istediğin kısmı iletebileceksin. Unutma, çözümü değerlendirirken yorum yapman eğitmenlerimizin sana tek seferde eksiksiz bir geri dönüş yapmasını sağlar. Güvercine yapacağınız dönüşler doğrudan eğitmenilerimize ulaşacağı için bu kanaldan bize  sormak istediğin soruları sormamanı önemle rica ediyoruz Canlı destek almak istediğinizde, uygulamamızın Ayarlar/Destek menüsü üzerinden “Bir sohbet başlat.” butonuna bastığınızda, bizler orada olmaya devam edeceğiz
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul