YARDIM MERKEZİ

 

Kunduz’a arkadaşlarını davet ederek hem indirim kazanabilir hem de arkadaşlarını indirimli başlatabilirsin! Sana ait olan kodu arkadaşların sitemizden ödeme yaparken Promosyon Kodu kısmına girmeliler, böylece onlar paket alırsa indirimli başlayacak. Arkadaşların ilk 5 sorusunu sorduktan veya paket aldıktan 14 gün sonra senin hesabına da para yüklenecek ve bir dahaki paket alımında indirim olarak kullanabileceksin.

NOT: Eğer otomatik ödemen aktif ise kazancın ödeme tutarından otomatik olarak kesilir. Eğer otomatik yenilemen aktif değil ise kazancın 1 ay içerisinde kullanılmak üzere cüzdanında birikir. Paket alımı sırasında cüzdanındaki tutarı kullanarak indirimden faydalanabilirsin.

Tavsiye kodunu website’sinden yapacağın paket alım işlemi sırasında ödeme ekranında bulunan Promosyon Kodu kısmındaki İndirim Kodu bölümüne girip yanındaki ‘Uygula’ butonuna bastığında indirimin paket tutarına uygulandığını göreceksin.
Android:
  • Uygulamayı açtığında ekranın üst-sağ kısmındaki hediye kutucuğuna tıkla.
  • Sana özel kodu Whatsapp, Facebook  ya da Instagram gibi birçok sosyal medya aracılığı ile arkadaşlarınla paylaş.
  • Sana ait kodu kullanan her arkadaşın için indirim kazan.
ios:
  • Uygulamayı açtığında ekranın alt kısmındaki Arkadaşını Davet Et, Kazan’a tıkla
  • Sana özel kodu Whatsapp, Facebook ya da Instagram gibi birçok sosyal medya aracılığı ile arkadaşlarınla paylaş.
  • Sana ait kodu kullanan her arkadaşın için indirim kazan.
Haydi sen de arkadaşlarını Kunduz’a davet et!
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul