YARDIM MERKEZİ

 
Kunduz’a arkadaşlarını davet ederek hem indirim kazanabilir hem de arkadaşlarını indirimli başlatabilirsin! Sana ait olan kodu arkadaşların sitemizden ödeme yaparken indirim kodu kısmına girmeliler, böylece onlar paket alırsa indirimli başlayacak. Arkadaşların ilk 5 sorusunu sorduktan veya paket aldıktan 14 gün sonra senin hesabına da para yüklenecek ve bir dahaki paket alımında indirim olarak kullanabileceksin .
Tavsiye kodunu website’sinden yapacağın paket alım işlemi sırasında ödeme ekranında bulunan Promosyon Kodu kısmındaki İndirim Kodu bölümüne girip yanındaki ‘Uygula’ butonuna bastığında indirimin paket tutarına uygulandığını göreceksin.
Android: Ekranın sağ üst köşesindeki “Davet et, Kazan” butonuna basıp “Davetiye Gönder!”e tıkladığında sana özel indirim kodunu Whatsapp, Facebook, Instagram gibi bir çok mecra üzerinden arkadaşlarınla paylaşabilirsin!
IOS: Ekranın altında kalan “Arkadaşını Davet Et, Kazan!” butonuna bastığında veya ekranı yukarı kaydırdığında çıkan sayfadaki “Davetiye Gönder!”e tıkladığında sana özel indirim kodunu Whatsapp, Facebook, Instagram gibi bir çok mecra üzerinden arkadaşlarınla paylaşabilirsin!
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul