YARDIM MERKEZİ

 
Ayarlar’dan Profil Bilgileri’ne girip isim, mail, doğum tarihi ve sınıf gibi üyelik bilgilerini değiştirebilirsin.
Ayarlar’dan Kullanım İstatistikleri’ne girip kalan soru sayını görebilirsin.
Paketlerimiz her ay otomatik olarak yenilenir. Paketinin otomatik yenilenmesini istemiyorsan uygulama içindeki Ayarlar/Destek kısmından bize bunu iletmen yeterli.
Ayarlar’dan Kullanım İstatistikleri’ne girip paketinin bitiş tarihini görebilirsin.
Paketinin bitme durumunda dahi önceden sorduğun soruların çözümlerine dilediğin zaman erişebilirsin.
Üyelik paketleri 30 gün boyunca geçerlidir. 30 günün sonunda otomatik yenileme aktif değil ise paketin sonlanır, aktif ise paketin yenilenir ve Kunduz’a sorularını sormaya devam edebilirsin. 🙂
Başka bir pakete kunduzapp.com/#paketler ‘den dilediğin paketi seçerek ve ödeme işlemlerini gerçekleştirerek geçebilirsin.
Sistem Nasıl Çalışıyor?
  • Her paketin süresi 30 gündür.
  • Yeni bir paket aldığında yeni paketindeki soru hakların eskisine yüklenir. Fakat önce eski sorularını kullanmaya devam edersin.
  • Eski paketi aldığından 30 gün geçtiğinde eski paketindeki sorular sonlanır ve yeni paketi aldığında tarihten 30 gün sonraya kadar da yeni paketindeki soruları kullanmaya devam edebilirsin. Kısaca herhangi bir soru hakkın yanmaz.
  • Yeni paket aldığında eski paketinin otomatik yenilenmesi iptal olur. Yeni paketini aldığında tarihten 30 gün sonra da son olarak aldığın paketin yenilenir eğer otomatik ödemeden çıkmadıysan.
Kunduz hesabın ve üyeliklerin telefon numarana özel olarak tanımlanır. Hesabına ulaşabilmek için de telefonuna onay kodu gelmektedir. Bu yüzden telefon numarasına ihtiyaç duyuyoruz.
E-fatura kesebilmemiz için TC Kimlik numaranızı eklemek yasal sorumluluğumuz olduğundan bu bilgiyi istemekteyiz.
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul