YARDIM MERKEZİ

 
Ayarlar’dan Profil Bilgileri’ne girip isim, mail, doğum tarihi ve sınıf gibi üyelik bilgilerini değiştirebilirsin.
Ayarlar’dan Kullanım İstatistikleri’ne girip kalan soru sayını görebilirsin.
Paketlerimiz her ay otomatik olarak yenilenir. Paketinin otomatik yenilenmesini istemiyorsan uygulama içindeki Ayarlar/Hesabım kısmından otomatik yenilemeni kapatabilirsin.
Ayarlar’dan Kullanım İstatistikleri’ne girip paketinin bitiş tarihini görebilirsin.
Paketinin bitme durumunda dahi önceden sorduğun soruların çözümlerine dilediğin zaman erişebilirsin.
Üyelik paketleri 30 gün boyunca geçerlidir. 30 günün sonunda otomatik yenileme aktif değil ise paketin sonlanır, aktif ise paketin yenilenir ve Kunduz’a sorularını sormaya devam edebilirsin. 🙂
Başka bir pakete https://kunduz.com/paketler/ ‘den  dilediğin paketi seçerek ve ödeme işlemlerini gerçekleştirerek geçebilirsin.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

  • Her paketin süresi 30 gündür.
  • Yeni bir paket aldığında yeni paketindeki soru hakların devam eden paketine yüklenir. Fakat önce devam eden paketindeki sorularını kullanmaya devam edersin.
  • Mevcut paketini aldıktan 30 gün sonra  sorular sonlanır ve yeni paketi aldığın tarihten 30 gün sonraya kadar da yeni paketindeki soruları kullanmaya devam edebilirsin. Kısaca herhangi bir soru hakkın yanmaz.
  • Yeni paket aldığında ilk aldığın paketin otomatik yenilenmesi iptal olur.
  • Yeni paketini aldığın tarihten 30 gün sonrasında paketin otomatik yenilemesi aktif ise yenilenir.
  • Kunduz hesabın ve üyeliklerin telefon numarana özel olarak tanımlanır.
  •  Kunduz hesabına güvenli erişim için telefonuna SMS ile bir onay kodu gelir. Bu onay kodu ile hesabına giriş yapabilirsin.
İLETİŞİM
Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Arnavutköy Mah. Beyazgül Cad. Beyaz Köşk Apt. No: 25/3, 34345 Beşiktaş, İstanbul