Konu Anlatımı Yazıları
Uncategorized

Felsefe İpuçları – Kunduz Eğitmenlerinden Notlar

Alanında uzman eğitmenlerimizin de desteğiyle, her konuda mutlaka görmen gereken Felsefe ipuçları ve notları derlemesi hazırladık!

2 dakikalık okuma
Kunduz Eğitmen tarafından yazıldı, 12.08.2020
Felsefe İpuçları – Kunduz Eğitmenlerinden Notlar

Hesap Oluştur

Ücretsiz kaydol, sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan!

ÜCRETSİZ KAYDOL

 

Konu çalışmalarını tamamladıktan sonra, zaman zaman notlarına ve özetlerine bakmaya ihtiyaç duyabilirsin. Tekrar yaparken ya da soru çözerken notlara göz atmak ve gerekli ipuçlarını almak, öğrenme aşamasında sana epey yardımcı olacaktır. Kunduz ekibi olarak, alanında uzman eğitmenlerimizin de desteğiyle, her konuda mutlaka görmen gereken Felsefe ipuçları ve notları derlemesi hazırladık!? Aşağıdaki konular listesinde, istediğin konuya tıklayarak ihtiyacın olan Felsefe ipuçlarını görebilirsin. Umarız bu notlar sana yardımcı olur. İyi çalışmalar!

???

Felsefe İpuçları

???

Şimdi soru çözümlerine devam edebilirsin!

Felsefesi dersinde bolca soru çözerek pratik yapabilirsin. Tanımlar, notlar bazen basit ve ezberlenebilir olarak görünse de, konular pek çok orijinal soru tipini barındırıyor. Senin de bildiğin gibi uzunca sorularda, notlarda bahsedilen teorik bilgilerin test ediliyor. Bilgileri, tanımları ve özetleri öğrendikten sonra, soruların içinde nasıl yer aldığını görmen gerekli. Ders Felsefe ise bu notlar hayli önem kazanıyor!

Bilgileri, tanımları, özetleri ve kuralları öğrendikten sonra, soruların içinde nasıl yer aldığını görmen gerekli. Konu anlatımı yazımıza da göz attıktan sonra, kendi kaynaklarına ek olarak MEB Kaynaklarını da incelemen faydalı olabilir. Felsefe dersindeki netleri yükseltmedeki anahtar, okumalarını yaptıktan sonra bolca soru çözmek ve yapılamayan soruların doğrusunu öğrenmek. Kunduz’da şu ana kadar, Felsefe dersinden binlerce soru alanında uzman Felsefe eğitmenleri tarafından çözüldü. Sen de uygulamamız üzerinden sorularını sorarak, bu konulardaki hakimiyetini arttırabilirsin!

Hayallerinden vazgeçmediğin, zorluklar karşısında pes etmediğin, daha iyisini elde etmek için tutkunu yitirmediğin hikayen, en güzel başarı hikayesidir! Hikayeni birlikte yazmak için yanındayız! 

Sınava hazırlanmanın en kolay yolu

Sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan

ÜCRETSİZ KAYDOL