Coğrafya

TYT Coğrafya

TYT Coğrafya sınavına yönelik hazırlanmış Doğal Sistemler, Beşeri Sistemler, Küresel Ortam: Bölgeler ve Ülkeler, Çevre ve Toplum içeriklerimiz seninle.
8 Ünite
29 Konu
63 Video
İÇERİĞE GİT

AYT Coğrafya

AYT Coğrafya sınavında çıkan Doğal Sistemler, Beşeri Sistemler, Küresel Ortam: Bölgeler ve Ülkeler, Çevre ve Toplum ünitelerini sen de Kunduz ile öğren.
8 Ünite
20 Konu
49 Video
İÇERİĞE GİT

YKS Coğrafya

YKS Coğrafya sınavında sorumlu olduğun tüm konular, detaylı video anlatımları ve örnek soru çözümleri ile birlikte burada bulunuyor. Sen de öğren, netlerini arttır.
16 Ünite
49 Konu
112 Video
İÇERİĞE GİT

12. Sınıf Coğrafya

12. Sınıf Coğrafya konularını kapsayan Doğal Sistemler, Beşeri Sistemler, Küresel Ortam: Bölgeler ve Ülkeler, Çevre ve Toplum anlatımlarını senin için hazırladık.
4 Ünite
10 Konu
18 Video
İÇERİĞE GİT

11. Sınıf Coğrafya

11. Sınıf Coğrafya konularını kapsayan Doğal Sistemler, Beşeri Sistemler, Küresel Ortam: Bölgeler ve Ülkeler, Çevre ve Toplum anlatımlarını senin için hazırladık.
4 Ünite
10 Konu
31 Video
İÇERİĞE GİT

10. Sınıf Coğrafya

10. Sınıf Coğrafya konularını kapsayan Doğal Sistemler, Beşeri Sistemler, Küresel Ortam: Bölgeler ve Ülkeler, Çevre ve Toplum anlatımlarını senin için hazırladık.
4 Ünite
17 Konu
33 Video
İÇERİĞE GİT

9. Sınıf Coğrafya

9. Sınıf Coğrafya konularını kapsayan Doğal Sistemler, Beşeri Sistemler, Küresel Ortam: Bölgeler ve Ülkeler, Çevre ve Toplum anlatımlarını senin için hazırladık.
4 Ünite
12 Konu
30 Video
İÇERİĞE GİT