9. Sınıf Konuları
Konu Anlatımı Yazıları
Konu Listeleri
Uncategorized

9. Sınıf Matematik Konuları – Matematik Konu Listesi

Bu yazımızda 9. sınıf Matematik konuları yer alıyor. 9. sınıf Matematik kazanımları için dikkatlice incelemeni tavsiye ediyoruz!

2 dakikalık okuma
Sonnur tarafından yazıldı, 11.02.2021
9. Sınıf Matematik Konuları – Matematik Konu Listesi

Hesap Oluştur

Ücretsiz kaydol, sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan!

ÜCRETSİZ KAYDOL

 

9. sınıf matematik neler senin için listeledik. Konu çalışmalarını yürütürken, sorumlu olduğun konu listesine göz atmanda fayda var. Bu sayede hangi konulara hakimsin, hangilerine daha çok ağırlık vermen gerekiyor görebilirsin. Okul sınavlarına hazırlık ve YKS çalışmaları esnasında konu listesine göz atarak daha verimli bir program hazırlaman mümkün. Bu yazımızda 9. sınıf Matematik konuları yer alıyor. Lise 1 matematik konuları neler birlikte inceleyelim!


9. Sınıf Matematik Konuları

Sayılar ve Cebir

Geometri

Veri, Sayma ve Olasılık


9. Sınıf Matematik Konuları bize ne çalışacağımızı anlatıyor!

Lise 1 matematik konularında iyi temel atman 10-11 ve 12. sınıf matematiğinde sana çok yardımcı olacak. 9. sınıf YKS çalışmak için erken görünebilir. Unutmamalısın ki bugün edineceğin her kazanım sana yarın büyük avantajlar getirecek! Eğer YKS’ye hazırlanıyorsan 9. sınıf TYT matematik konularında hızlı ilerlemek senin için çok önemli. Bu 9. sınıf Matematik konuları listesi, Talim Terbiye Kurulu tarafından yayınlanmış Programlar listesinden alınmıştır. Matematik konu listesini buradan detaylıca inceleyip tüm kazanımlar hakkında fikir sahibi olabilirsin. Konu çalışmalarını tamamladıktan sonra bolca yeni nesil sorularla pratik yapmalısın.

Çözemediğin, aklına takılan her soru için Kunduz’un yanında olduğunu söylemek isteriz. Sadece soru çözümü de yetmez! Profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan soru çözümleri, binlerce sorunun ve çözümünün yer aldığı soru bankası hizmetlerinden faydalanabilirsin.

Sınava hazırlanmanın en kolay yolu

Sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan

ÜCRETSİZ KAYDOL