Ders Çalışma Programı
Ders Çalışma Taktikleri
Rehberlik Yazıları

2 Ayda TYT Bitirme Programı PDF – 2022

İki ayda TYT programını senin için hazırladık. Yazımızda programda dikkat edilmesi gerekleri ve program PDF'ini bulabilirsin.

2 dakikalık okuma
Ecem tarafından yazıldı, 10.02.2022
2 Ayda TYT Bitirme Programı PDF – 2022

Hesap Oluştur

Ücretsiz kaydol, sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan!

ÜCRETSİZ KAYDOL

 

2 ayda TYT bitirme programı senin için özenle hazırlandı. TYT’de istediğin kadar ilerleyememiş ya da çalışmaya daha geç başlamış olabilirsin. Ya da sadece TYT’yi hızlıca bitirip AYT’ye ağırlık vermek istiyorsundur. Programımız tam senin için.

Bu programı hazırlarken TYT’ye sıfırdan başlayan biri için en uygun programı hazırlamaya çalıştık. Programda iyi olduğun konuları AYT konuları ile değiştirebilir yada ilgili konularda hızlı tekrarlar yapabilirsin. Programın tüm detaylarını, nasıl uygulanacağını ve önemli noktalarını ise Youtube videomuzda bulabilirsin.

Programımızda Türkçe , matematik ve geometri konularında ağırlıklar önemli olduğu için belirtilmiştir. Ancak diğer derslerde konularda kitaplarınızın sıralamasına göre ilerleyebilirsiniz.

2 ayda TYT bitirme programı kapsamında önemli noktalar:

  1. Denemeler: Programın başında bir başlangıç denemesi çözmeni öneriyoruz. Program bittikten sonra da bir kontrol denemesi. Bu denemeler başlangıçta ve program sonunda nerede olduğunu gösterecek. Aynı zamanda 1. ay sonunda Türkçe konuları bitiyor. 1. aydan sonra Türkçe branş denemeleri çözebilirsin.
  2. Konu çalışmaları: Bu program hızlı ve etkili bir şekilde TYT’yi bitirmeyi hedefliyor bu yüzden bazı derslerde hızlı konu çalışmaları yapılmalı. Örneğin programda din kültürü ve felsefe yer almıyor. Bu derslerde özet kitapları ya da Kunduz konu anlatımlarından faydalanabilirsin. Gece yatmadan konuları okuyabilirsin.
  3. Soru çözme: Soru çözme programın çok önemli bir kısmı çünkü konu çalışmlarının yanında konuyu soru çözerek de öğreneceksin. Bu noktada yapamadıklarını öğrenmen ve kaydetmen sonrasında tekrar dönüp çözmeye çalışman konuları sindirmen için önemli.
  4. Tekrarlar: Öğrenme hakkındaki araştırmalar aralıklı çalışmaların öğrenmeyi çok daha kalıcı hale getirdiği yönünde. Bu sebepten programımızda tekrar günleri yer alıyor.

2 ayda TYT bitirme programı PDF’İ

60 günde TYT bitirme programını seninle paylaştık. Programı uygularken takıldığın her soruda Kunduz’un yanında olduğunu unutma. Hem sorularının çözümüne 15 dakika içinde ulaşabilir hem de geçmiş sorularını bakarak yapamadığın soruları tekrar çözerek pratik yapıp konularda derinleşebilirsin. Profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan Soru Çözümü, binlerce soru ve çözümden oluşan Soru Bankası hizmetlerimizden faydalanabilirsin.
Uygulamada senin için hazırlanmış, tüm konuları öğrenebileceğin premium içerik ders videolarını incelemeyi unutma!

Sınava hazırlanmanın en kolay yolu

Sınırsız video içerikler ve soru çözümleri ile sınava hazırlan

ÜCRETSİZ KAYDOL