YKS

YKS Matematik

YKS Matematik konuları, tüm formülleri, kapsayıcı video anlatımları ve konuyu pekiştirmeni sağlayan çözümlü soruları ile Kunduz, öğrenme deneyimini kolaylaştırmak için seninle.
23 Ünite
121 Konu
605 Video
İÇERİĞE GİT

YKS Geometri

YKS Geometri netlerini arttırmak ister misin? Üçgenler, Dörtgenler ve Çokgenler, Katı Cisimler, Trigonometri, Analitik Geometri, Çember ve Daire, Dönüşümler bilgileri burada.
7 Ünite
49 Konu
286 Video
İÇERİĞE GİT

YKS Fizik

YKS Fizik sınavını kapsayan tüm konular, detaylı video anlatımları ve soru çözümleri ile birlikte Kunduz'da seninle.
15 Ünite
72 Konu
290 Video
İÇERİĞE GİT

YKS Kimya

YKS Kimya konularını Kunduz ile kolaylıkla öğrenebilirsin. Kapsayıcı konu anlatımları, çözümlü testler ve daha fazla bilgiye ulaşmak için sen de tıkla.
19 Ünite
76 Konu
316 Video
İÇERİĞE GİT

YKS Biyoloji

YKS Biyoloji konularını öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bilmen gereken her şey Kunduz konu anlatım serisinde, tamamen ücretsiz!
20 Ünite
79 Konu
280 Video
İÇERİĞE GİT

YKS Türk Dili ve Edebiyatı

YKS Türk Dili ve Edebiyatı sınavında başarı kazanmak için Kunduz konu anlatım serisinden faydalanmayı unutma. Hazırsan öğrenmeye başlayalım!
52 Ünite
133 Konu
350 Video
İÇERİĞE GİT

YKS Coğrafya

YKS Coğrafya sınavında sorumlu olduğun tüm konular, detaylı video anlatımları ve örnek soru çözümleri ile birlikte burada bulunuyor. Sen de öğren, netlerini arttır.
16 Ünite
49 Konu
112 Video
İÇERİĞE GİT

YKS Tarih

YKS Tarih sınavında sorumlu olduğun tüm konular, detaylı video anlatımları ve örnek soru çözümleri ile birlikte burada bulunuyor. Sen de öğren, netlerini arttır.
15 Ünite
54 Konu
149 Video
İÇERİĞE GİT