Başarmak için ihtiyacın olan her şey Premium İçerik’te!

Uygulamayı indir, 1700’ün üzerinde konu anlatım videosuna ve binlerce çözümlü test içeriğine ücretsiz ulaş.

Dilediğin zaman dilediğin yerde ihtiyacın olan tüm içerikler şimdi burada!

Konu  Anlatım Videoları

Uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış, tüm dersleri ve müfredatı kapsayan konu anlatım videoları, etkili ve kaliteli bir deneyim için tek bir platformda! 

Video Çözümlü Testler

Binlerce sorudan oluşan ünite ve konu testleri ile takıldığın konuları pekiştir ve seviyeni gör. Çözemediğin soru olursa detaylı çözümünü anında izle!

Premium İçerik Kullananlar Ne Diyor?

Premium İçerik gerçekten çok güzel. Dershaneye gitmiyorum ama Kunduz bana dershanenin kattığı şeyin binlerce üstünde şey katıyor. Çok teşekkürler bu denli ilgilendiğiniz için.

Nergiz Bakır


12. Sınıf

1.5 senedir Kunduz’u kullanıyorum. Yaptığınız denemelerle, attığınız genel tekrar testleriyle, hemen çözdüğünüz sorularla bana çok yardımcı oldunuz. 

Oğuzhan Gürsoy


12. Sınıf

Uygulamayı güncelledikten sonra Premium İçerik’e eriştim ve çok beğendim. Hele ki videolu çözüm ve sorular harikaydı. Emeği geçen herkese teşekkürler. 

Onur Özkan


12. Sınıf
1700+
video içerik
15.000+ dk
konu anlatımı
30.000+
çözümlü soru

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni ürünümüz Kunduz Premium İçerik’i sizlerden gelen öneriler ve istekler doğrultusunda derslerinize daha çok yardımcı olabilmek için hazırladık. Kunduz Premium İçerik, YKS öğrencilerinin ücretsiz bir şekilde erişebileceği TYT sınavına yönelik birçok içeriği barındıran bir ürün. Bu içerikler müfredata uygun, güncel; 1500’den fazla video içerik, 15000 dakikadan uzun konu anlatımları, 30000’den fazla video çözümlü ünite tarama testleri ve Türkiye geneli online deneme sınavları içeriyor.
Premium İçerik konu anlatımlarına uygulama içinden veya websitesinden ücretsiz olarak ulaşabilirsin.
Premium İçerik ve Kunduz’un diğer hizmetleriyle ilgili sizi bilgilendirmek için sabırsızlanıyoruz! İletişim formumuzu doldurun, ekibimiz aynı gün içerisinde size ulaşsın ve aklınızdaki soruları cevaplasın.

Kunduz Premium İçerik Sınava Hazırlık Sürecinde Sana Yardımcı Oluyor

Sınava hazırlık sürecinde konu anlatım çalışması yapmak, soru çözmek, soruların çözüm yollarına hakim olmak ve bol bol kendini denemek çok önemlidir. Eğer biri eksik kalırsa tam verimli bir çalışma gerçekleşmesi zorlaşır.

Konu anlatımını ve pekiştirici örnek soru çözümlerini kapsayan video içerikler ile Kunduz Premium İçerik, ihtiyacın olan konu anlatımını, video çözümlü tarama testlerini ve Türkiye geneli online deneme sınavlarını sana sunuyor. Diyelim ki Matematik dersi çalışacaksın. Önce Matematik konu anlatımı ile alanında uzman eğitmenlerin sana sunduğu bilgiyi alabilirsin. Ardından videolu çözüm ile Matematik çözümleri alarak çözdüğün Matematik testlerindeki hakimiyetini arttırabilirsin. Ardından da Türkiye geneli online deneme sınavı ile diğer öğrenciler arasındaki yerini görebilir, çalıştığın konuları pekiştirebilirsin.

Müfredata uygun güncel konu anlatımları, alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlandı. Sınıfına göre 9. sınıf konu anlatımı, 10. sınıf konu anlatımı, 11. sınıf konu anlatımı, TYT konu anlatımı ve AYT konu anlatımı sayesinde hiçbir konuda eksiğin kalmaz. Tüm dersleri ve müfredatı kapsayan videoları tek bir platformda bulabilir, etkili ve kaliteli bir ders anlatım deneyimi yaşayabilirsin.

Video çözümlü tarama testleri ile konuyu tamamen kavradığına emin olabilirsin. Test ve soru çözümleri, video şeklinde alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlandı. TYT Türkçe, TYT Matematik, Fizik, Coğrafya gibi tüm derslerde, çözeceğin soruların çözümü detaylı olarak seninle paylaşılır. 

Türkiye geneli online deneme sınavları, diğer sınava hazırlanan adaylar arasındaki yerini görmene imkan tanır. YKS provası olarak nitelendirebileceğimiz deneme sınavlarına Türkiye’nin her yerinden katılabilirsin. Deneme sınavı sonuçları, sana hangi konularda eksiğinin olduğunu ve hangi konularda yeterli olduğunu söyler. Eksik olduğun konuları, Kunduz Premium İçerik konu anlatımı ve video çözümlü tarama testleri ile öğrenebilirsin.

YKS, TYT ve AYT için hazırlık yapan 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar Kunduz Premium İçerik’ten gönül rahatlığıyla faydalanabilir. TYT Biyolojiden AYT Tarih konularına kadar tüm konu başlıklarını kapsayan Premium İçerik, sınava hazırlık sürecinde atladığın bir nokta kalmamasını sağlar.

Konu anlatımı çalış, test çöz, videolu çözüm al, online deneme sınavına katıl. Bu basamakları takip ederek sen de sınav sürecinde hedeflerine kolaylıkla ulaşabilirsin!